flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

           Суд в Білокуракинському районі існував ще до воєнних часів. На жаль, даних про це після Великої Вітчизняної війни не збереглося. Раніше, в 1943 році, суд називався – Білокуракинський районний народний суд, в якому працював лише один народний суддя. Штат суду був невеликий: суддя, секретар судових засідань, секретар суду, судовий виконавець, прибиральник-кур’єр, конюх та кочегар.

           У 1963 році до штатного розпису суду було введено нову посаду – діловод-друкарка.

Приміщення суду спочатку знаходилося в с.Білокуракине Луганської області по вулиці Кірова буд. 8 (нині – Паркова). Будівля суду була досить малою: зал судового засідання, кімната судді, прийомна кімната, в якій були робочі місця секретаря суду та судового виконавця.

           З 1996 року суд знаходиться у новій будівлі та за новою адресою: площа Горького буд. 2 (нині – площа Шевченка) смт.Білокуракине Луганська область. Тоді народним суддею працювала Сіліна Роза Миколаївна.

04 квітня 1994 року до Білокуракинського районного суду було прийнято ще одного суддю – Баранова Сергія Борисовича, який невдовзі став головою суду та очолював суд до 23 грудня 2016 року. Нині Сергій Борисович – суддя у відставці.

З 05 квітня 2017 року обов’язки голови Білокуракинського районного суду Луганської області виконує Третяк Олександр Григорович.

На даний час у суді 32 штатних працівники, однак фактично працює 23.